Zespół

Zespół

Kancelarię tworzą radcowie prawni i prawnicy, którzy teoretyczną wiedzę potrafią przekuć w praktyczne rozwiązania. W skład zespołu wchodzą:

Elżbieta Dragun

Elżbieta Dragun

Radca prawny, wspólnik. Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Europa Universität Viadrina we Frankfurcie nad Odrą, ukończyła także studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Zakładała Kancelarię w 2010 roku.
W ramach dotychczasowej, ponad 15-letniej praktyki zawodowej prowadziła przede wszystkim obsługę przedsiębiorstw, świadcząc doradztwo prawne związane z bieżącą działalnością spółek handlowych, w szczególności w zakresie prawa cywilnego, prawa handlowego i prawa pracy. Prowadziła obsługę zarówno spółek akcyjnych, w tym także spółek publicznych, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek jawnych i cywilnych, jak i jednostek działających na podstawie ustawy o finansach publicznych. Posiada duże doświadczenie procesowe.
Włada językiem niemieckim oraz angielskim.

Lubi ciszę, chodzić pieszo i słodycze.

Maja Pietkiewicz

Maja Pietkiewicz

Radca prawny, wspólnik. Zakładała Kancelarię w 2010 roku. Ma ponad 15-doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej, które zdobywała pracując w renomowanych kancelariach radcowskich.
Ma duże doświadczenie w zakresie dystrybucji i uzyskiwania środków unijnych przeznaczonych na wspieranie przedsiębiorców. Doskonale poznała także zagadnienia pomocy publicznej oraz specyfikę obsługi podmiotów sektora jednostek samorządu terytorialnego. Świadczy kompleksową pomoc prawną w zakresie prawa zamówień publicznych.
Obsługuje małe i średnie przedsiębiorstwa, w szczególności w zakresie prawa cywilnego, pracy, handlowego i inwestycyjnego. Brała czynny udział w tworzeniu i rozwoju przedsiębiorstw z kapitałem zagranicznym oraz prowadziła sprawy związane z legalizacją pobytu i pracy cudzoziemców na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
Włada biegle językiem angielskim. Ma duszę społecznika, wspiera działania na rzecz małżeństwa i rodziny. Zapalona czytelniczka i rowerzystka.

Monika Kręgiel

Monika Kręgiel

Radca prawny. Z Kancelarią Radców Prawnych Dragun Pietkiewicz współpracuje od 2011 roku.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych Kancelariach Radców Prawnych, ucząc się od najlepszych.
Specjalizuje się w prawie handlowym, w swojej niemal piętnastoletniej praktyce zawodowej prowadziła bieżącą obsługę nie tylko dużych spółek prawa handlowego, ale i małych przedsiębiorstw. Od kilku lat specjalizuje się w zagadnieniach związanych z prawem spadkowym, udzielając również spadkobiercom pomocy w zakresie porządkowania ich praw. Zajmuje się również prawem pracy, chroniąc interesy zarówno pracowników, jak i pracodawców. Ma doświadczenie procesowe, szczególnie z zakresu prawa pracy.
Kilka lat pracowała dla jednej z największych firm windykacyjnych, co umożliwiło zdobycie i pogłębienie wiedzy związanej z prawem egzekucyjnym, zabezpieczającym, upadłościowym i naprawczym.
W wolnym czasie relaksuje się przy dobrej książce, ciekawych filmach, z przyjaciółmi lub nomen omen grając w kręgle.